Uşak Samanyolu Nakliyat Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Uşak Aydın Nakliyat, Kurulduğu günden bugüne kadar geçen aşamada kendi geliştirdiği hizmet politikasını sürekli yenileyerek, hem bireysel hem kurumsal nakliye taleplerinde müşterisine profesyonel hizmet ayrıcalıklarından faydalanma imkanını sonuna kadar sunmayı başarmıştır. Sistemli ve planlı çalışarak yürüttüğümüz hizmette başarı kendiliğinden gelmiş, profesyonel olarak işinin ehli olan personellerimizle, gelen her tale en hızlı ve sağlıklı bir şekilde karşılanmıştır.

Firmamızın Bugün sektörde müşterisine sunduğu imkanlar ile rakibi yok desek asla yanılmış olmayız, hizmet öncesi iletişime geçen müşterinin uzman personel ile nakliyenin aşamalarının nasıl olacağı konusunda bilgilendirilmesi, eşyaların tespiti personel sayısının belirlenmesi, aracın büyüklüğünün belirlenmesi adına hemde müşteriye hızlı kaliteli ve ekonomik avantajlı bir fiyat verilmesi açısından sunduğumuz en gözde hizmetlerimizin başında ücretsiz ekspertiz hizmeti gelmektedir.

VİZYONUMUZ

“ Aydın Evden Eve Nakliyat; genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile evden eve nakliyat sektöründe, lider bir kuruluş olmak. ”

MİSYONUMUZ

“ Aydın Evden Eve Nakliyat; vermiş olduğu hizmetleri çağın gerekliliklerine ve teknolojiye uygun olarak müşteri memnuniyetinden taviz vermeden sonuç odaklı olarak çalışmaktır. ”

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

“ Genç ve Dinamik Yapısı , Profesyonel Elemanları , Kurumsal Taşımaya Getirdiği Yenilikleri , Müşteri Odaklı Çalışması , Söz Verdiği Gibi Zamanında , Kusursuz , Sorunsuz , Hatasız , Sigorta Güvencesiyle , %100 Müşteri Memnuniyeti. ”

HİZMETLERİMİZ

Uşak Evden Eve Nakliyat , Uşak Şehirler Arası Nakliyat , Uşak asansörlü Nakliyat , Uşak Sigortalı Nakliyat , Uşak Taşıma Hizmetleri